Erasmus+ pakub kutsehariduse ja -koolituse valdkonna õppuritele, praktikantidele töökogemust välismaal, mis võimaldab neil omandada uusi oskusi või keeli.

Praktika välismaal suurendab tööalast konkurentsivõimet ja lihtsustab üleminekut hariduse omandamiselt töötamisele, tugevdades samas ka koostööd kutsehariduse valdkonnas Euroopas.

Kutseharidust omandavad õppurid võivad osaleda praktikal välismaal SA Archimedese toetusel. Praktika võib toimuda:
ettevõttes, töökohal, näiteks avalik-õiguslikus organisatsioonis või vabaühenduses, kutseharidus- ja -koolitusasutuses koos perioodilise väljaõppega töökohal ettevõttes.

Praktika võib kesta kahest nädalast kolme kuuni. Tegevuse lahutamatuks osaks on ettevalmistus, mille hulka võivad kuuluda keeleõpe Erasmus+ veebipõhise keeletoe vahendusel ning kultuurialane ja praktiline ettevalmistus.

Erasmus+ õpirändes saavad osaleda õpilased, kes on positiivselt sooritanud vähemalt klassikalise massaaži eksami.
Kestvus: 2 nädalat kuni 3 kuud.
Tööaeg: Keskmiselt 8h päevas 5-6 päeva nädalas olenevalt hotellist

Kandideerimiseks palume koostada CV koos pildiga, seda saab teha siin

Kõik kulutused kaetakse SA Archimedese poolt

Siit leiad kandideerimise tingimused:
Alustuseks täida inglise keelne CV vorm europassi lehel, mille leiad siit.

• Klassikalise massööri kutseeksami positiivne sooritus
• Sihtriigi töökeele valdus vähemalt A1 tasemel
• Motiveeritus elama välisriigis 2 nädalat – 1 aasta, soovi korral ka pikemalt!

Reisikulu, kindlustus, majutus, toitlustus, elamiskulud, kohalik transport kaetakse SA Archimedese poolt Erasmus+ õpirände programmi raames.

SA Archimedes ei toeta isiklikuks tarbeks tehtud kulutusi (nt meelelahutus, vaatamisväärsuste külastused, sidekulud jm).

Helen Anvelt – DreamJob konsultant

Helen on olnud välisprojektide koordineerija ja juht alates 1998. Meie meeskonnas on ta alates 2012 ja siiani on teinud suurepärast tööd. Ta on professionaalne, töökas ja kohusetundlik.

Helen on tulihingeline reisija ning on elu jooksul külastanud üle 30. riigi nii Euroopas, Aasias, Aafrikas kui ka Ameerikas.

Kui Sul tekib soov proovida massööri tööd või praktikat välismaal, siis ära kõhkle, vaid helista või kirjuta Helenile otse!